Firma EMTECHQ powstała z myślą o ułatwieniu pracy w zakładach produkcyjnych. Specjalizujemy się w zakresie indywidualnych rozwiązań dotyczących transportu części, komponentów, półfabrykatów do stanowisk roboczych. Staramy się na bieżąco wprowadzać nowe rozwiązania tak, aby każdy nasz klient był zadowolony z otrzymanego wyrobu.

Duża elastyczność naszej firmy pozwala mieć w swojej ofercie wiele różnorodnych niejednokrotnie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam produkować serio rozwiązań transportu specjalistycznego i międzyoperacyjnego usprawniające proces produkcyjny.

Nasze innowacyjne projekty powstają dzięki pasji oraz systematycznym podnoszeniem kwalifikacji osób pracujących w naszym zespole dbających o wyzwania stawiane nam przez klienta. 

 

 

Poprzez dbanie o dobrą atmosferę w pracy dążymy do skutecznego rozwiązywania stawianych przed nami wyzwań, gwarantując tym samym, iż indywidualne oczekiwania naszych klientów zostaną przez nas spełnione, a otrzymane odpowiednie wsparcie pozwoli odbiorcy skupić się na swoich kluczowych sprawach.

Współpracę opieramy na lojalności i wzajemnym zaufaniu, dzięki czemu szczycimy się gronem zaufanych odbiorców.

Jako sprawdzona firma posiadamy nr systemu D&B.


Oto nasi wieloletni odbiorcy usług - rozwiązań dla których duże znaczenie ma ciągły rozwój swoich dostawców, a tym samym jest odzwierciedleniem wspólnego szacunku.

 

  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, z chęcią
odpowiemy na Twoje pytania:

tel:
+48 602 288 421
tel:
+48 758 456 348
email: biuro@emtechq.pl

DANE FIRMY

Emtechq 

ul. Przemysłowa 66A
43-100 Tychy
NIP 646-100-13-25
REGON: 240832335

Designed by Piotr Stalmach